Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Festivālu "Avanti!" atklās pianists Georgijs Osokins
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Festivālu "Avanti!" atklās pianists Georgijs Osokins

  Rīga, 16.marts, LETA. Starptautisko jauniešu mūzikas festivālu "Avanti!" ("Uz priekšu!") atklās pianista Georgijs Osokins koncerts 18.martā Lielajā ģildē, aģentūru LETA informēja Hermaņa Brauna fondā.

  Osokins atskaņos Skarlati, Bēthovena, Lista un Skrjabina skaņdarbus.

  Osokins pirmo reizi kopā ar orķestri uzstājās desmit gadu vecumā. Panākumi nāca ātri. Viņš kļuva par laureātu 9.Starptautiskajā Aleksandra Skrjabina konkursā Parīzē, kā arī saņēma Friderika Šopēna balvu 22.Starptautiskajā konkursā Moncā (Itālijā). 2014.gada augustā Osokins uzvarēja Friderika Šopēna 9.Starptautiskajā Jauno pianistu konkursā Ķīnā, kur viņa uzstāšanos augstu novērtēja Dmitrijs Baškirovs. Osokins ir uzstājies Francijā, Itālijā, Vācijā, Polijā, Igaunijā un Lietuvā, ieguvis arī Latvijas Kultūras ministrijas balvu.

  2015.gads Osokinam nesa spožus panākumus - viņš iekļuva finālistu desmitniekā 17.Starptautiskajā Friderika Šopēna pianistu konkursa Varšavā un saņēma diplomu.

  Jaunais mūziķis kļuva par atklājumu pat izsmalcinātiem klavierspēles mākslas lietpratējiem. Dalība konkursā pavēra ceļu vērienīgai starptautiskajai darbībai un vēl lielākai atpazīstamībai. Osokins jau ir saņēmis gan piedāvājumus parakstīt līgumus ar vairākām koncertaģentūrām, gan uzaicinājumus uzstāties ārzemēs un ieskaņot trīs solo albumus.

  • Publicēta: 16.03.2017 15:41
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma