LETA
Ziņas
Šī informācija 26.04.2017. 18:41 ir izdrukāta no http://leta.lv/home/important/5DA43DAF-0A9A-4BC8-A845-0CD1CA840AB6/

Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku izstāde "PetExpo 2017"

Rīga, 15.marts, LETA. Šajā nedēļas nogalē Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku izstāde "PetExpo 2017", kurā varēs apskatīt dažādus mīļdzīvniekus, tostarp dažādu šķirņu suņus un kaķus, aģentūru LETA informēja izstādes organizatori.

Izstādē varēs apskatīt ne tikai daudz un dažādu šķirņu suņu un kaķu, bet arī citus lielākus un mazākus mājdzīvniekus, tostarp kazas, aitas, trušus, dekoratīvus putnus, kāmjus, žurkas, degu peles, nutrijas, mājas seskus, jūras krupjus un citus dzīvniekus.

Tāpat izstādē notiks arī dažādas aktivitātes, tostarp 18.martā plkst. 14 un 19.martā plkst. 13.30 varēs vērot suņu skriešanas sporta veida - kursinga demonstrējumus "Skrienu kā vējš, lidoju kā bulta!".

Izstādē varēs aplūkot dažādas suņu un kaķu šķirnes. Būs arī vairākas jaunizveidotas šķirnes, kuras Latvijā nav reģistrētas. Tāpat varēs apskatīt arī citus mīļdzīvniekus - kazu ar kazlēniem, aitu ar melniem jēriņiem, ponijus, trušus, kāmjus, šinšillas, žurciņas, degu, nutrijas, mājas seskus, jūras krupjus un vēl citus. Neizpaliks arī zooindustrijas preču un pakalpojumu piedāvājums .

Izstādi "PetExpo" rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1" sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju "Felimurs". Suņu izstāžu sponsors ir kompānija "Eukanuba", bet kaķu izstāžu sponsors - "Royal Canin".

Ja izstādes apmeklētāji vēlas doties uz izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Izstāde "PetExpo 2017" notiks 18. un 19. martā no plkst. 10 līdz 18 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Publicēta: 15.03.2017 13:08
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.