LETA
Ziņas
Šī informācija 19.11.2017. 19:37 ir izdrukāta no http://leta.lv/home/important/58DE91E7-3E97-46D9-B439-5FC9A4D025A9/

Valsts svētku laikā vāks līdzekļus karavīru un viņu ģimeņu sociālam atbalstam

Rīga, 10.nov., LETA. Ar Lāčplēša dienai veltītu pasākumu Rīgā, pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa, no piektdienas iedzīvotāji aicināti piedalīties fonda "Namejs" rīkotajā labdarības akcijā "Atceries savējos!", kuras mērķis ir sniegt sociālo palīdzību karavīriem un viņu ģimenēm.

Fonda valdes priekšsēdētājs un atvaļinātais ģenerālleitnants Raimonds Graube sacīja, ka tā mērķis ir sniegt sociālo atbalstu karavīriem, kara veterāniem un bojāgājušo ģimenēm. Viņš norādīja, ka valsts šiem cilvēkiem sniedz dažādu veidu kompensācijas, taču visās Rietumu valstīs šāda fondu prakse tiek piekopta, lai sniegtu papildus palīdzību. Otrs fonda mērķis ir iesaistīties patriotisku un valstiskas pārliecības veidošanas akcijas.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) preses pārstāvjiem pauda gandarījumu par dibināto akciju. "Es domāju, ka tā būs ilga un patiesa, jo palīdzība ir karavīru būtība - palīdzēt ne tikai pašam karavīram, kas ir cietis, bet arī ģimenes locekļiem, radiem un draugiem. Man liekas, ka tas ir ikviena svēts pienākums," sacīja Bergmanis.

Iedzīvotāji labdarības akcijā var iesaistīties, 11.novembra un 18.novembra valsts svētku pasākumos iegādājoties piemiņas nozīmītes, kas ir viens no ziedojuma veidiem.

Tāpat piketdien pasākumā tika apbalvoti tie skolēni, kuri piedalījās akcijas ziedojumu kastīšu veidošanā.

Publicēta: 10.11.2017 11:45
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.