Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Daugavpils teātris sezonu atklās ar viesizrādēm Rīgā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Daugavpils teātris sezonu atklās ar viesizrādēm Rīgā

  Jelgava, 10.aug., LETA. Daugavpils teātris jauno sezonu atklās ar viesizrādēm Rīgā, aģentūru LETA informēja teātra pārstāve Janīna Ivanova.

  Teātra kolektīvs jau ticies ikgadējā sezonas atklāšanas kopsapulcē, lai pēc valdes priekšsēdētāja Oļega Šapošņikova uzrunas un tradicionālās kopbildes pie teātra ieejas sāktu darbu pie sezonas jauniestudējumiem.

  Šoreiz Daugavpils teātris savu sezonu atklās ar viesizrādēm Rīgā - septembrī VEF Kultūras pilī būs iespēja noskatīties komēdijas "Ekstrasensa cīņa" un "Hantele killeram", kā arī mūziklu "Džeina Eira". Turklāt septembrī Daugavpils teātris dosies uz Baltkrieviju ar izrādi "Kazanova. Henrieta. Venēcija", savukārt oktobrī uz Maskavu ar izrādi "Kailais karalis".

  Savukārt 2018./2019.gada sezonas pirmā pirmizrāde notiks 7.septembrī, kas būs Annas Brigaderes lugas "Raudupiete" iestudējums teātra Eksperimentālajā zālē. Izrādes režisors ir Juris Jonelis, titullomās - Kristīne Veinšteina un Vadims Bogdanovs.

  Novembrī skatītājus gaida pirmizrāde Nikolaja Gogoļa lugas "Revidents" iestudējumam latgaliski, kuru Latgales reālijām adaptējusi rakstniece un dramaturģe Monika Zīle. Izrādē kopā ar Daugavpils teātra aktieriem piedalīsies Jānis Jarāns un Roberto Meloni.

  Turpinot tradīciju, decembra izskaņā Daugavpils teātrī varēs noskatīties īpašu, svētkiem veltītu Jaungada koncertu.

  • Publicēta: 10.08.2018 12:46
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti