Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Mūziķis Vjačeslavs Mitrohins radījis īpašu 50 gadu skatuves darbības jubilejai veltītu koncertprogrammu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Mūziķis Vjačeslavs Mitrohins radījis īpašu 50 gadu skatuves darbības jubilejai veltītu koncertprogrammu

  Rīga, 13.sept., LETA. Mūziķis Vjačeslavs Mitrohins 50 gadu skatuves darbības jubilejas gadu svinēs ar īpašu koncertprogrammu Latvijas simtgadei, aģentūru LETA informēja projekta koordinātors Ronalds Turkins.

  Jubilejas koncerts notiks 25.septembrī VEF kultūras pilī, kad Latvijas valsts simtgadē mākslinieks kopā ar draugiem spēlēs latviešu blūzus.

  Koncertā, kas būs profesionālu dziedātāju un mūziķu veltījums klasiskās roka un blūza ģitārspēles tradīcijai, izskanēs kompozīcijas no mākslinieka jaunākās programmas "Latviešu blūzi", kurā ietvertas Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Zigmāra Liepiņa, Ulda Stabulnieka un Aivara Hermaņa dziesmas blūza stilā. Savukārt rokmūzikas ģitārspēles radītās skaņas, Mitrohina unikālajā ģitārspēles interpretācijā varēs novērtēt, skanot "The Beatles", "Creedence", Gerija Mūra un citu mūziķu radītajiem skaņdarbiem.

  Mitrohina jubilejas koncertā piedalīsies Diāna Pīrāgs, Aivars Hermanis, Raimonds Macats, īpašais ciemiņš no Lietuvas, kā arī citi mūziķi.

  Mitrohins ar savu jubilejas koncertu oktobrī viesosies arī Alūksnē, Jelgavā un Jēkabpilī.

  Mitrohins uz skatuves ir jau kopš 1968.gada. Savulaik viņš pats jokojot sevi nosaucis par muzikālo "bandītu", taču ārējais huligānisms ir tikai maska Mitrohina visaugstākās klases meistarībai un profesionālismam, kas slīpēts teju piecdesmit gadu garumā.

  Mitrohins ir ģitārists, komponists, aranžētājs un producents. Viņš dzimis 1953.gada janvārī Liepājā. No 1970.gada līdz 1972.gadam viņš bija Liepājas rokgrupas "Strontijs-70" dibinātājs un dalībnieks. Viņš spēlējis arī ansamblī "Sprīdītis", "Modo", Latvijas Radio un Televīzijas vieglās un estrādes mūzikas orķestrī. 1994.gadā, Mitrohins nodibināja joprojām aktīvo grupu "Mitrokhin’s Master Band", bet 1996.gadā mūziķis izveidoja savu ierakstu studiju "MMBand Studio", kur darbojas kā producents, aranžētājs.

  • Publicēta: 13.09.2018 13:53
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti