Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Tilersons gatavs sadarbībai ar Krieviju, ja tas būs ASV interesēs
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Tilersons gatavs sadarbībai ar Krieviju, ja tas būs ASV interesēs

  Bonna (Vācija), 16.febr., LETA--AFP. ASV sadarbosies ar Krieviju, bet vienīgi tad, ja tas būs ASV un to sabiedroto interesēs, ceturtdien Krievijas ārlietu ministram Sergejam Lavrovam pavēstīja ASV valsts sekretārs Rekss Tilersons.

  "Savienotās Valstis apsvērs sadarbību ar Krieviju, ja mēs spēsim atrast jomas praktiskai sadarbībai, no kā labumu gūs Amerikas tauta," pēc savām pirmajām sarunām ar Lavrovu valsts sekretāra statusā sacīja Tilersons.

  "Kad mūsu viedokļi nesakritīs, Savienotās Valstis iestāsies par Amerikas un tās sabiedroto interesēm un vērtībām," G20 ārlietu ministru sanāksmē Bonnā norādīja ASV valsts sekretārs.

  Viņš arī mudināja Krieviju ievērot Minskas līgumu saistības par situācijas normalizāciju Ukrainā. Tur notiekošās Krievijas agresijas un Krimas aneksijas dēļ Maskavas attiecībās ar Rietumiem iestājies atsalums.

  Lavrovs savukārt apgalvoja, ka Krievija neiejaucas citu valstu iekšējās lietās.

  "Jums vajadzētu zināt, ka mēs neiejaucamies citu valstu iekšējās lietās," žurnālistiem sacīja Lavrovs.

  "Mums ir daudz jautājumu, ko apspriest. Es uzskatu, ka mēs varam diskutēt un noteikt mūsu nākotnes darba parametrus," viņš piebilda.

  Iepriekš Krievijas prezidents Vladimirs Putins aicināja Krievijas izlūkdienestus stiprināt kontaktus ar ASV kolēģiem cīņā ar terorismu.

  ASV prezidents Donalds Tramps iepriekš atzinis, ka ir atvērts sadarbībai ar Krieviju terorisma apkarošanas jomā.

  • Publicēta: 16.02.2017 18:05
  • LETA, AFP
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma