Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

"Spēlmaņu nakts" starptautiskās žūrijas simpātiju balvu iegūs iestudējums "Dvēseļu utenis"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  "Spēlmaņu nakts" starptautiskās žūrijas simpātiju balvu iegūs iestudējums "Dvēseļu utenis"

  Rīga, 7.nov., LETA. "Spēlmaņu nakts" starptautiskās žūrijas simpātiju balvu iegūs teātra "Dirty Deal Teatro" iestudējums "Dvēseļu utenis", aģentūru LETA informēja Latvijas Teātra darbinieku savienības radošo projektu koordinatore Undīne Preisa.

  No 1. līdz 4.novembrim ārvalstu eksperti noskatījās deviņus iestudējumus, kas nominēti dažādās "Spēlmaņu nakts" balvas kategorijās, un lēma, kurai piešķirt tās simpātiju balvu.

  Izrādes vērtēja teātra zinātniece Rūta Mažeikiene (Lietuva), dramaturģe Miriama Kičinova (Slovākija), teātra pētniece Tatjana Zelmanova (Beļģija), mākslas notikumu producente Jevgeņija Šermeņeva (Krievija), kā arī režisors un teātra kritiķis Ričards Petifers (Vācija).

  Kā ziņots, režisores Ingas Tropas "Dvēseļu utenis" nominēts "Spēlmaņu nakts" balvai kategorijās "Gada mazās formas izrāde" un "Gada sasniegums oriģināldramaturģijā".

  Šogad visvairāk "Spēlmaņu nakts" balvām nominētas izrādes "Arī vaļiem ir bail" un "Mežainis", kas abas iestudētas Latvijas Nacionālajā teātrī.

  Balvas par mūža ieguldījumu teātra mākslā šogad saņems Latvijas Nacionālā teātra aktrise Māra Zemdega un Dailes teātra aktieris Gunārs Placēns.

  "Spēlmaņu nakts" balvu svinīgā pasniegšanas ceremonija notiks 23.novembrī Latvijas Nacionālajā teātrī.

  • Publicēta: 07.11.2018 12:52
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti