Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Akinjemi aģents: Futbolists paslēpies, jo nobijies no "Ventspils" vadības šantāžas
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Akinjemi aģents: Futbolists paslēpies, jo nobijies no "Ventspils" vadības šantāžas

  Rīga, 9.aug., LETA. Talantīgais nigēriešu uzbrucējs Adeleke Akinjemi paslēpies, jo nobijies no Latvijas futbola kluba "Ventspils" vadības šantāžas, aģentūrai LETA atklāja futbolista aģents Adebajo Adiguns.

  Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 19 gadus vecais Akinjemi ir bezvēsts pazudis no "Ventspils", turklāt klubs uzskata, ka spēlētājs ir nolaupīts un vienība tiek šantažēta. Tiesa, tikmēr Adiguns norāda, ka viņa pārraudzībā esošo futbolistu ventspilnieki spieduši parakstīt jaunu līgumu un viņš nobijies.

  "Pagājušās nedēļas piektdienā ar mani sazinājās "Ventspils" izpilddirektors Sergejs Usačovs, norādot, ka grib ar Akinjemi parakstīt jaunu līgumu," atklāja Adiguns, piebilstot, ka klubs par spēlētāja pārdošanu vēloties iegūt 1-1,5 miljonus eiro. "Šādai summai nepiekristu neviens klubs. Es uztraucos tikai par savu futbolistu un domāju par viņa nākotni. Sergejs uzstāja, ka ir jāslēdz jauns līgums, mudināja Adeleki to izdarīt."

  Nākamajā dienā spiediens no "Ventspils" puses turpinājies, bet pēcāk Akinjemi pazudis, turklāt informācijas par viņa atrašanās vietu neesot bijis ne aģentam, ne klubam.

  "Zvanīju visiem pēc kārtas, bet neviens nezināja, kur ir Adeleke, jo nevarēju viņu atrast, sadabūt rokā. Pēc tam man zvanīja arī Sergejs, sakot, ka nezina, kur ir futbolists, un pauda apņemšanos vērsties policijā," norādīja Adiguns.

  Tiesa, pēcāk jau pats Akinjemi zvanījis Adigunam un sacīja, ka noslēpies, jo "Ventspils" liek parakstīt jaunu līgumu, turklāt futbolists baidoties no "Ventspils" prezidenta Adlana Šišhanova.

  "Šie cilvēki var izdarīt jebko. Tāpēc aicinājām "Ventspili parakstīt vēstuli, kurā iekļauti divi punkti, pirmkārt, nelikt Adelekem parakstīt jaunu līgumu ar klubu, un otrkārt, neietekmēt viņu morāli un fiziski," pauda Adiguns.

  Aģents atzina, ka "Ventspils" šādu vēstuli atteikusies parakstīt, tomēr tā joprojām ir spēkā. Ja tā tiks parakstīta, spēlētājs atgriezīšoties komandā, un klubs varēšot viņu pārdot pēc saviem ieskatiem.

  Adiguns arī atklāja, ka "Ventspils" kluba sporta direktors Andrejs Butriks sazinājies ar aģentu un lūdzis viņu par konkrētu naudas summu atvest Akinjemi atpakaļ, tomēr spēlētāja pārstāvis tam neesot piekritis.

  Akinjemi ir "Ventspils" uzbrukuma līderis, šosezon ar 13 gūtiem vārtiem esot "SynotTip" futbola virslīgas rezultatīvākais spēlētājs. Tāpat viņš parādīja teicamu sniegumu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs, kur četros mačos izcēlās ar septiņiem precīziem sitieniem. Sešus vārtus viņš guva pirmajā kvalifikācijas kārtā pret Albānijas klubu Ģirokastras "Luftetari", bet reizi pārspēja Francijas kluba Bordo "Girondins" vārtsargu.

  Akinjemi līgums ar "Ventspils" komandu ir spēkā vēl uz četriem gadiem.

  • Publicēta: 09.08.2018 16:30
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti