Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Salaspils novadā angārā atsavināti 7520 litri alkohola surogāta
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Salaspils novadā angārā atsavināti 7520 litri alkohola surogāta

  Rīga, 11.aug., LETA. Salaspils novadā vakar policija atsavinājusi 7520 litrus alkohola surogāta, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

  Jūnijā policija ieguva pirmos signālus par to, ka Salaspils novada Silabriežos vienā no bijušās fabrikas ēkām tiek uzglabāts alkohola surogāts un nelikumīgās cigaretes.

  Policisti ieguva tiesas atļauju konkrētajā adresē veikt pārbaudi. Lai atvērtu angāra dzelzs durvis, tika piesaistīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

  Telpā atrasti 7520 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Policisti telpā atrada un atsavināja arī 507 pudeles ar degvīnu, 404 pudeles ar viskiju un 126 pudeles ar brendiju.

  Lai noteiktu precīzu izņemtā šķidruma sastāvu, tiks veikta ekspertīze.

  Tāpat šajā vietā tika atrasts 1000 cigarešu ar Krievijas akcīzes markām.

  Turpat angārā policisti aizturēja 1957. un 1961. gadā dzimušus vīriešus, kuri pēc policijas rīcībā esošās informācijas, saistīti ar šo noziegumu. Jaunākais jau iepriekš ir administratīvi sodīts par nelegālā alkohola uzglabāšanu.

  Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā.

  • Publicēta: 11.08.2017 19:51
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma