Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Otrajā "Vegānfestivālā" uzstāsies grupas "Laime pilnīga", "Pacific K", "The Creek" un "Nova Koma"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Otrajā "Vegānfestivālā" uzstāsies grupas "Laime pilnīga", "Pacific K", "The Creek" un "Nova Koma"

  Rīga, 10.aug., LETA. Biedrības "Dzīvnieku brīvība" rīkotajā otrajā "Vegānfestivālā" 12.augustā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā uzstāsies grupas "Laime pilnīga", "Pacific K", "The Creek" un "Nova Koma", aģentūru LETA informēja festivāla projekta vadītāja Dainuvīte Roginska.

  Tāpat festivālā muzicēs grupas "Mother" un "Kautkaili". Paralēli muzikālajiem priekšnesumiem svētdien Botāniskā dārza apmeklētāji varēs nogaršot dažādus ēdienus un iegādāties augu valsts produktus no tirgotājiem, kā arī gūt jaunas zināšanas ar vegānismu saistītās lekcijās, meistarklasēs un radošajās darbnīcās.

  "Cilvēki mūsdienās aizvien vairāk sāk apzināties ikdienas uztura ietekmi uz apkārtējo vidi, veselību un dzīvnieku labklājību. "Vegānfestivāls" ikvienam sniegs iespēju doties aizraujošā garšu ceļojumā, lieliski pavadīt laiku un arī uzzināt, kā ar ikdienas pārtikas izvēlēm var samazināt vides piesārņojuma problēmas un uzlabot savu veselību," pauda "Dzīvnieku brīvības" pārstāve Katrīna Krīgere.

  Kā ziņots, pirmo "Vegānfestivālu" pērn augusta nogalē, pēc organizatoru aplēsēm, apmeklēja aptuveni 5000 interesentu. "5000 apmeklētāju pasākumam bez dārgas informatīvās kampaņas - tas ir skaidrs apliecinājums tam, cik spēcīga ir cilvēku interese par augu valsts uzturu, vegānisku dzīvesveidu un veselīgu dzīvi kopumā," vērtēja Roginska.

  • Publicēta: 10.08.2018 12:43
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti