Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Nedēļas nogalē "Skonto" hallē norisināsies starptautiskā kaķu izstāde
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Nedēļas nogalē "Skonto" hallē norisināsies starptautiskā kaķu izstāde

  Rīga, 13.maijs, LETA. Rīgā, "Skonto" hallē, sestdien, 18.maijā, un svētdien, 19.maijā, no plkst.10.30 notiks starptautiskā kaķu izstāde "Schesir Baltic Winner Show 2019", aģentūru LETA informēja izstādes organizatoru pārstāve Linda Riekstiņa.

  Izstādē tiksies vairāk nekā 300 dažādu šķirņu kaķi vienkopus no 16 Eiropas valstīm, kas sacentīsies par Baltijas uzvarētāja titulu, kā arī skatītājiem būs iespēja vērot kaķu skriešanās sacensības. Izstādes laikā sestdien noteiktās stundās skatītājiem būs iespēja klausīties dažādu kaķu šķirņu prezentācijas, kuras vadīs nozares profesionāļi, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

  "Esam pagodināti organizēt tik liela mēroga izstādi, kas atbilst augstākajiem pasaules standartiem, un priecājamies Rīgā pulcēt šķirnes un mājas kaķus no visas pasaules, kas cīnīsies savā starpā par šo prestižo titulu. Šoreiz tik tiešām pie mums pulcēsies skaistuma karaļi un karalienes, viens no tādiem ir visu reģionālo izstāžu un Pasaules izstādes titula ieguvējs - Sibīrijas kaķis no Šveices, kura īpašumā jau ir viens "Baltic Winner" tituls. Šogad vēlamies padarīt izstādi atraktīvāku skatītājiem un maratona līdzjutējiem, jo maratona maršruts atrodas netālu no mūsu izstādes norises vietas, tāpēc aicinām visus maratonistus un viņu līdzjutējus ieskriet pie mums un pavērot, kā norisinās kaķu skriešanās sacensības," aicina izstādes organizatore Linda Riekstiņa.

  Kopš priekšlikuma par pasaules līmeņa izstādes organizēšanu Baltijas valstīs akceptēšanas 2015.gadā šī būs otrā reize, kad Latvijā norisināsies starptautiskā kaķu izstāde.

  • Publicēta: 13.05.2019 16:51
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti