Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Krāpnieki piedāvā iegādāties zāles pret Covid-19
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Krāpnieki piedāvā iegādāties zāles pret Covid-19

  Rīga, 25.marts, LETA. Valsts policija (VP) sākusi pārbaudi par krāpnieku izteiktajiem piedāvājumiem iegādāties zāles pret jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, aģentūru LETA informēja VP.

  Policija saņēmusi informāciju, ka no Latvijā un ārzemēs reģistrētiem tālruņa numuriem iedzīvotāji saņem zvanus ar piedāvājumiem iegādāties zāles, kas palīdzētu cīnīties ar Covid-19. 

  Policija atgādina, ka patlaban pasaulē nav izdevies izgatavot vakcīnu pret Covid-19, tāpēc tā aicina ļoti rūpīgi izvērtēt telefoniski un internetā saņemto piedāvājumu ticamību. 

  "Internetā ir daudz vietņu, kuras piesaista ar skaļiem virsrakstiem un jaunāko informāciju par vīrusa izplatību, vai citu ar to saistītu informāciju. Šo vietņu apmeklēšana var likt atkārtoti ievadīt sociālo tīklu paroles, tādējādi tās nozogot un piekļūstot personīgai informācijai," uzsver VP.

  Ticamu informāciju par vīrusa izplatību un iespējām sevi pasargāt policija aicina saņemt no Slimību profilakses un kontroles centra īpašās mājaslapas https://arkartassituacija.gov.lv/, no Latvijas sabiedriskajiem medijiem vai citiem medijiem, par kuru uzticamību iedzīvotāji personīgi pārliecinājušies.

  Jau ziņots, ka jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 24 cilvēkiem, līdz ar to kopumā ar to valstī saslimis 221 cilvēks, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija. 

  Iepriekšējā diennaktī veikts 1151 izmeklējums personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 7957 Covid-19 testi.

  Pagaidām Covid-19 pārsvarā tiek atklāta gados jaunākiem cilvēkiem, un, pēc speciālistu teiktā, tas liecina par epidēmijas agrīnu stadiju.

  No 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

  • Publicēta: 25.03.2020 16:53
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti