Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Par mājokļu apzagšanu Igaunijā Latvijas pilsonim piespriež piecu gadu cietumsodu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Par mājokļu apzagšanu Igaunijā Latvijas pilsonim piespriež piecu gadu cietumsodu

  Tallina, 10.janv., LETA--BNS. Tiesa Igaunijas dienvidu pierobežas pilsētā Valgā piespriedusi reālu brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem Latvijas pilsonim, kurš Valgā un Pērnavā apzadzis vairākus mājokļus, vēstīja reģionālais laikraksts "Valgamaalane".

  Apsūdzības rakstā teikts, ka 47 gadus vecais Jānis Skopecs no 2013.gada 15.oktobra līdz 2014.gada 8.novembrim ielauzies 58 dzīvokļos un citās apdzīvotās telpās Valgā. Viņa rīcības rezultātā zaudējumus cieta 67 personas un kopumā īpašumam nodarītais kaitējums sasniedz 67,5 tūkstošus eiro.

  Pērnavā apsūdzētais pastrādājis 22 noziegumus.

  Apsūdzētajam nav nekādas saistības ar Valgu. Igaunijā šoferis viņu nogādāja no Limbažiem, kur Skopecs dzīvo. Visus noziegumus Igaunijā viņš pastrādājis gada tumšajā laikā un nekad nav darbojies pavasarī vai vasarā. Mājokļos viņš galvenokārt iekļuva, uzlaužot pirmā stāva plastmasas loga rāmi vai stikla durvis, bet dažos gadījumos izmantoja kāpnes.

  Viņš pārsvarā zaga viegli pārvietojamas lietas, piemēram, skaidru naudu, zelta un sudraba rotaslietas, stipros alkoholiskos dzērienus, jaunāku viegli pārvietojamo elektronikas aprīkojumu un klēpjdatorus. Tikai piecos gadījumos, kad viņam bija iespēja izmantot automašīnu, zaglis sev līdzi paņēma LED vai LCD televizorus, vēstīja "Valgamaalane".

  Tiesnese Annemarija Gerasimova atzina apsūdzēto par vainīgu zādzībā un nelegālā iekļūšanā īpašumā, piespriežot viņam piecu gadu cietumsodu.

  • Publicēta: 10.01.2017 15:00
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma