Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Policija izjaukusi divu vīriešu centienus Rīgā realizēt lietu daudzumu amfetamīna
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Policija izjaukusi divu vīriešu centienus Rīgā realizēt lietu daudzumu amfetamīna

  Rīga, 18.marts, LETA. Šonedēļ Teikā un Pārdaugavā policisti aizturējuši divas personas, kuras centās realizēt lielu daudzumu amfetamīna, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

  Pārbaudot operatīvo informāciju par narkotisko vielu uzglabāšanu un tirdzniecību, Rīgas Teikas iecirkņa policisti veica kratīšanu divu aizdomās turētu personu dzīvesvietās.

  Pārbaudes laikā kopumā pie abām personām tika atrasti nepilni 30 grami amfetamīna, ko vīrieši bija plānojuši pārdot. Viens no vīriešiem narkotikas bija paslēpis skapī, savukārt otrs virsdrēbēs.

  Vīrietis, kurš dzimis 1986.gadā, iepriekš policijas redzeslokā nonācis par narkotisko vielu lietošanu un ceļu satiksmes pārkāpumiem. Savukārt otrs vīrietis, kurš dzimis 1988.gadā, iepriekš policijas redzeslokā nav nonācis.

  Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā, ja šīs darbības izdarītas ar narkotiskām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

  • Publicēta: 18.03.2017 10:33
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma