Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Video un filmu nozares pārstāvji aicināti pieteikties "Young Lions" nacionālai atlasei
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Video un filmu nozares pārstāvji aicināti pieteikties "Young Lions" nacionālai atlasei

  Rīga, 22.apr., LETA. Vietne "Inbox.lv" aicina video un filmu nozares pārstāvjus pieteikties "Young Lions" nacionālai atlasei kategorijā "Film", aģentūru LETA informēja "Inbox.lv" pārstāvji.

  Kompānijas pārstāvji norādīja, ka "Young Lions" ir daļa no radošo industriju festivāla "Cannes Lions", kura mērķis ir atbalstīt un veicināt jauno radošo talantu izaugsmi. Lai iegūtu iespēju doties uz festivālu, tradicionāli pavasarī norisinās "Young Lions" nacionālā atlase. Šogad atlases konkurss notiks no 7. līdz 9.maijam "Splendid Palace".

  Nacionālajā atlasē 7.maijā, vadoties pēc darba uzdevuma, dalībniekiem tiks dotas 48 stundas, lai īstenotu oriģinālu ideju, nofilmētu un samontētu video materiālu, pārvēršot to aizraujošā reklāmas risinājumā. Darbus vērtēs īpaši atlasīta profesionāļu žūrija.

  Nacionālās atlases konkursam var pieteikties video un filmu nozarē, kā arī reklāmas vai digitālās aģentūrās strādājoši profesionāļi un entuziasti, tostarp arī ārštata darbinieki (divi cilvēki vienā komandā) vecumā līdz 30 gadiem (dalībniekiem jābūt dzimušiem pēc 1988.gada 21.jūnija).

  Pieteikties konkursam iespējams līdz 5.maija plkst.23.59, rakstot uz e-pastu canneslions@inbox.lv.

  "Inbox.lv" sešus gadus ir oficiālā "Cannes Lions" pārstāvniecība Latvijā, ģenerālsponsors un nacionālās atlases organizētājs.

  • Publicēta: 22.04.2019 13:21
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti