Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

"Musiqq" papildina festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  "Musiqq" papildina festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstu

  Rīga, 10.febr., LETA. Latviešu grupa "Musiqq" papildina festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstu, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

  Pēc pasākuma rīkotāju paustā, "Musiqq" uzstāšanās festivālā vienmēr pulcējot lielu klausītāju skaitu, kuru pārspēt izdodas tikai retajam ārzemju māksliniekam, tādējādi padarot "Musiqq" par vienu no festivāla galvenajiem māksliniekiem.

  Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs kopīgās muzikālās gaitas uzsāka 2009.gadā un desmit gadu garumā ir ieguvuši arī profesionālu mūzikas kritiķu novērtējumus un mūzikas industrijas balvas. "Musiqq" ir arī pārstāvējusi Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā.

  Šogad "Musiqq" ierindojās Latvijas Radio 2 "Muzikālās bankas" vērtīgāko dziesmu topa ceturtajā vietā ar dziesmu "Sāc ar sevi". Savukārt mūzikas balvā "Zelta mikrofons" grupa ar dziesmu "Salas" ir nominēti nominācijā "Origo Zelta dziesma".

  Festivāla rīkotāji informēja, ka šī gada festivālā "Musiqq" uzstāsies ar perkusijām, saksofonu, "Radio Trio" meitenēm un vēl citiem pārsteigumiem.

  "Festivālā "Summer Sound" šī būs vienīgā iespēja šovasar redzēt mūs ar tik vērienīgu koncerta programmu," par uzstāšanos festivālā norādīja "Musiqq" pārstāvji.

  Iepriekšējās nedēļās festivāla rīkotāji izziņoja, ka festivālā uzstāsies arī franču dīdžejs "Kungs", dīdžejs "Regard" kā arī viena pašmāju grupa - "Astro’n’out".

  Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā norisināsies 24.jūlijā un 25.jūlijā.

  Pērn festivāls esot pulcējis rekordlielu apmeklētāju skaitu - abās dienās festivālu apmeklēja 32 000 cilvēku.

  • Publicēta: 10.02.2020 13:02
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti