Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Desmitajā "Krastu mačā" ar 15 punktu pārsvaru uzvar Labais krasts
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Desmitajā "Krastu mačā" ar 15 punktu pārsvaru uzvar Labais krasts

  Rīga, 18.aug., LETA. Desmitais diennakts basketbola turnīrs "Krastu mačs", kas tradicionāli norisinās Rīgas svētku laikā, šoreiz noslēdzās ar Labā krasta uzvaru, novēroja aģentūra LETA.

  Labais krasts uzvarēja Kreiso krastu ar rezultātu 1158:1143, tātad tikai ar 15 punktu pārsvaru. Pērn uzvaru mačā guva Kreisais krasts.

  Līdz ar to visu gadu kopsummā rezultāts starp abiem krastiem ir neizšķirts - 5:5.

  Kā pēdējās uz laukuma spēlēt nāca pašreizējo un arī kādreizējo Rīgas domes un Saeimas deputātu komandas.

   Labā krasta komandas kapteinis bija bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, bet Kreisā krasta - ekonomists un bijušais politiķis Ojārs Kehris.

  Kā novēroja LETA, politiķu basketbola spēli klātienē vērojas vismaz 400 līdz 500 interesentu. Mačs noritēja bez būtiskiem starpgadījumiem, lai gan abu komandu pārstāvji izpelnījās arī sodus.

  Spēles starplaikos muzicēja Latvijas Zemessardzes orķestris.

  Krastu mačs ir diennakts basketbola turnīrs, kurā tradicionāli piedalās un savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Tradicionāli ik gadu komanda, kura uzvar, savā īpašumā iegūst ceļojošo kausu, kura autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Aigars Bikše.

  • Publicēta: 18.08.2019 17:43
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti