Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Aizdomās par angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas nelikumīgu izpaušanu aizturēta skolotāja
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Aizdomās par angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas nelikumīgu izpaušanu aizturēta skolotāja

  Rīga, 14.marts, LETA. Valsts policija (VP) aizdomās par angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas nopludināšanu aizvadītajā naktī aizturējusi kādas Rīgas skolas pedagogu, aģentūru LETA informēja VP.

  Persona savu vainu izdarītajā pārkāpumā atzīst un viņai piemērots aizdomās turētās statuss.

  Policijā sākts kriminālprocess par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, atklāšanu, ja to izdarījusi persona, kas nav valsts amatpersona. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

  Uz izmeklēšanas laiku aizdomās turētajai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

  Jau ziņots, ka Valsts Izglītības satura centrs (VISC) vakar, 13.martā, vērsās policijā, informējot par, iespējams, nelikumīgi izpaustiem 12.klases angļu valodas centralizētā eksāmena uzdevumiem. Par eksāmenu "noplūdi" VISC kļuva zināms pēc tam, kad kāda interneta portāla rīcībā bija nonākušas fotogrāfijas, kurās redzama centralizētā angļu valodas eksāmena mutvārdu daļa.

  Reaģējot uz saņemto informāciju, policija nekavējoties sāka iesniegumā norādītās informācijas pārbaudi. Izmeklēšanas laikā tika iegūta informācija, ka kādas Rīgas skolas pedagoģe pirms eksāmena sākuma ir nofotografējusi eksāmena mutiskās daļas uzdevumus un nosūtījusi tos skolēniem.

  • Publicēta: 14.03.2019 10:49
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti