Ziņas

 • Dombrovskis: Ir svarīgi, lai ES valstis runātu vienotā balsī

  Rīga, 23.apr., LETA. Ir svarīgi, lai Eiropas Savienības (ES) valstis runātu vienotā balsī, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Jaunās Vienotības" saraksta līderis, Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

  Viņaprāt, ir būtiski, lai Latvija varētu aktīvi ietekmēt dienaskārtību gan ES, gan eirozonā. "Būtiski, lai Latvijā aktuālie jautājumi parādītos ES dienaskārtībā - tas attiecas kā uz ekonomiskajiem, eirozonas jautājumiem, tā arī, piemēram, uz kopīgo ārpolitiku un drošības politiku," norādīja Dombrovskis.

  Politiķis sacīja: "No Latvijas viedokļa tiešām ir svarīgi, lai ES runātu vienā balsī, lai būtu skaidrs pretsvars Krievijas agresīvajai ārpolitikai. Līdz ar to šajos jautājumos tiešām ir svarīga Latvijas aktīva līdzdalība."

  Ja Es valstis runā "vienā balsī", tad tam ir krietni lielāka ietekme, nekā gadījumā, ja ir 28 dažādas balsis, piebilda Dombrovskis.

  Visu interviju ar Valdi Dombrovski var lasīt aģentūras LETA mājaslapas sadaļā "LETA+" (http://www.leta.lv/plus/C1584D08-C454-48C0-8561-7A57155F011C ).

  © Šī materiāla tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicējot vai citādi izmantojot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs, obligāti jāpievieno atsauce uz aģentūru LETA.