Paziņojumi

 • Sportiskākie jaunsargi un instruktori apmeklēs Eiropas Parlamentu un NATO mītni Briselē

  2017.gada 13.oktobris.

  Informāciju sagatavoja Inga Tauriņa, Eiropas Parlamenta deputāta palīdze.

  No 16. līdz 18.oktobrim pēc Eiropas Parlamenta deputāta, bijušā aizsardzības ministra Arta Pabrika uzaicinājuma sportiskākie jaunsargi un viņu instruktori no visas Latvijas apmeklēs Briseli un viesosies Eiropas Parlamentā, Eiropas Parlamenta apmeklētāju centrā «Parlamentarium», jaunajā Eiropas Vēstures muzejā un NATO pastāvīgajā pārstāvniecībā. Viņi iepazīsies ar šo institūciju darbu, funkcijām un to, kādas ir Latvijas deputātu iespējas ietekmēt Eiropas Parlamentā pieņemtos lēmumus, kā arī apskatīs Briseles vecpilsētu.

  Pabriks šādā veidā vēlas pateikties jaunsargiem un viņu instruktoriem par ieguldījumu Jaunsardzes attīstībā un stiprināšanā, par viņu darbu nacionālo vērtību popularizēšanā un sociālās un pilsoniskās integrācijas veicināšanu. "Šī jau ir kļuvusi par tradīciju, kad labākos Latvijas jaunsargus un viņu instruktorus aicinu apmeklēt Eiropas Parlamentu, lai paplašinātu viņu redzesloku, sniegtu papildu motivāciju mācīties un nākotnē, iespējams, iesaistīties Nacionālajos bruņotajos spēkos.”

  Uz Briseli dosies 2017. gada Baltijas karavīru sporta spēļu (vasaras un ziemas) medaļu ieguvēji individuālajās un komandas disciplīnās - Samanta Seņko, Jolanta Aina Stepanoviča, Emīlija Vītola Zariņa un Kristaps Puķe no Skrundas novada, Liāna Ieva Biģele un Kaspars Rudītis (Jaunsardzes instruktors) no Aizputes novada, Ilvis Grīniņš no Kuldīgas novada, Jēkabs Putniņš, Uvis Akmentiņš, Dana Nagle un Elizabete Paura no Madonas, Gustavs Galvans, Lāsma Gabdulļina (Jaunsardzes instruktore) no Gulbenes novada, Rūdis Balodis, Kristers Slavēns, Krista Razgale no Vecpiebalgas novada, Jurijs Kokins (Jaunsardzes instruktors) no Cēsīm.

  Papildu informācija:

  Inga Tauriņa

  Eiropas Parlamenta deputāta palīdze

  Mob.t.nr.: +371 26564629,

  e-pasts: inga.taurina@la.europarl.europa.eu